Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rankingi

2. Liga Kobiet - ranking
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn - ranking
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Kobiet - ranking
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn - ranking
na 1. rundę rozgrywek

Weryfikacja

2. Liga Kobiet - weryfikacja
1. rundy rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn - weryfikacja
1. rundy rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn - weryfikacja
1. rundy rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn - weryfikacja
1. rundy rozgrywek - nowe
5. Liga Mężczyzn - weryfikacja
1. rundy rozgrywek - nowe

Terminarze

2. Liga Kobiet - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
5. Liga Mężczyzn - terminarz
na 2. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
2. Liga Mężczyzn - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
3. Liga Mężczyzn - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
4. Liga Mężczyzn - terminarz
na 1. rundę rozgrywek
5. Liga Mężczyzn - terminarz
na 1. rundę rozgrywek

Protokoły

Protokół meczu 2. Ligi Kobiet i Mężczyzn (wersja papierowa)
Protokół meczu 2. Ligi Kobiet i Mężczyzn (wersja elektroniczna)
Protokół meczu 3., 4. i 5. Ligi Mężczyzn (wersja papierowa)
Protokół meczu 3., 4. i 5. Ligi Mężczyzn (wersja elektroniczna)

Regulaminy

Regulamin rozgrywek MZTS
na sezon 2018/2019
Regulamin rozgrywek PZTS
na sezon 2018/2019

Ważne informacje

Adresy i kontakty klubów
2., 3., 4. oraz 5. Ligi
Składy zespołów 2., 3., 4. oraz
5. Ligi

Organizator zobowiązany jest do podania wyniku meczu prowadzącemu rozgrywki:
Marek Romkowski - tel. 608 459 841

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-05-12
g. 11:00
026
16
MKS POGOŃ III Siedlce KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 17:00
028
16
UKS RETURN Piaseczno KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
TG SOKÓŁ Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
16
SKS 40 III Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 6:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 12:00
025
16
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS Kobyłka 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
16
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
WKS Sochaczew ŁKTS Łochów 4:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków TRANSLUK SRS I Łomna 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
KTS Kozienice KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin PONGORI IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
16
UKS ALFA Gostynin BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
023
16
GLKS Nadarzyn STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
KS SPARTA Nasielsk ULKS VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
003
6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
024
16
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły