Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2019-01-20
g. 11:00
061
11
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS RETURN Piaseczno Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW I Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SPÓJNIA IV Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS Wąsewo Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS PW II Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS Kazanów Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
11
STS Szydłowiec GLKS Nadarzyn Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS II Łomna Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA II Gostynin Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
11
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria WKS Sochaczew Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków UKS RETURN II Piaseczno Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ŁKTS Łochów Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ULKS VIS II Wiskitki Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA III Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów Szczegóły
2019-01-20
g. 12:00
065
11
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 12:30
066
11
KTS II Kozienice LUPUS IMOLA Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 13:00
063
11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 14:00
063
11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
061
11
SKS 40 II Warszawa SPALONA MLECZARNIA I Warszawa Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
063
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk Szczegóły
2019-01-20
g. 17:00
061
11
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-01-19
g. 16:30
065
11
HoReCup AICR Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00
064
11
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2019-01-18
g. 18:00
066
11
KTS III Kozienice ARTENGO IKRTS II Józefów 9:1 Szczegóły
2019-01-16
g. 16:30
048
8
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-01-11
g. 19:00
058
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-01-15
g. 18:00
058
10
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
MKS POGOŃ III Siedlce HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-14
g. 19:00
064
11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
055
10
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
053
9
KTS III Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
032
6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
044
8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
064
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce 1:9 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
10
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 12:00
060
10
KS Wąsewo TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 10:00
057
10
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
10
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
ULKS VIS I Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
ULKS VIS II Wiskitki SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
059
10
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły