Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ II Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 2
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Firkowski
507 107 949
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS Szydłowiec 16 30 129:58
2. KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 16 21 110:79
3. KTS ENERGIA Kozienice 16 20 112:84
4. MKS POGOŃ III Siedlce 16 18 104:89
5. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 15 102:104
6. GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 16 15 87:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 16 17 110:91
2. UKS RETURN II Piaseczno 16 16 93:93
3. IKRTS II Józefów 16 15 101:96
4. UKS 14 II Ursus 16 14 98:96
5. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 11 80:110
6. SCKiS HALS V Warszawa 16 0 17:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę KS ATS MALIN Warszawa karę dwóch ujemnych punktów. Kara ta nie jest uwzględniona w powyższej tabeli.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06026 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 23 17 69:51
06028 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 22 16 66:48
06033 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 14 9 42:27
06027 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 13 21 39:63
06032 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 10 20 30:60
06035 Marcin Ratajczyk Polska 07.12.1971 4 2 12:6
06029 Ryszard Koniewicz Polska 02.04.1960 0 0 0:0
06030 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 0 0:0
06037 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 0 0 0:0
06036 Dariusz Rączkowski Polska 11.11.1973 0 0 0:0
06038 Leszek Sotek Polska 03.06.1956 0 0 0:0
06025 Zbigniew Firkowski Polska 08.05.1963 0 0 0:0
06024 Wojciech Dębowski Polska 09.07.1962 0 0 0:0
06034 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 0 0 0:0
06031 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 0 0 0:0
06040 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 0 0 0:0
06023 Emil Batorowicz Polska 16.08.1989 0 0 0:0
06039 Dawid Szajna Polska 13.03.1989 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
003
4LMB 1
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
010
4LMB 2
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 8:6 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
016
4LMB 3
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
021
4LMB 4
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
029
4LMB 5
MKS POGOŃ III Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
032
4LMB 6
TG SOKÓŁ II Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
042
4LMB 7
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 17:00
043
4LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS ENERGIA Kozienice 7:7 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
056
4LMB 10
SCKiS HALS V Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
065
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2015-03-08
g. 11:00
002
4LMB 12
KTS ENERGIA Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
004
4LMB 13
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
008
4LMB 14
TG SOKÓŁ II Brwinów GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
012
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
015
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły