Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ II Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 2
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Firkowski
507 107 949
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska


Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę KS ATS MALIN Warszawa karę dwóch ujemnych punktów. Kara ta nie jest uwzględniona w powyższej tabeli.


Skład zespołu w sezonie

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06025 Zbigniew Firkowski Polska 08.05.1963 0 0 0:0
06032 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 0 0 0:0
06024 Wojciech Dębowski Polska 09.07.1962 0 0 0:0
06029 Ryszard Koniewicz Polska 02.04.1960 0 0 0:0
06030 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 0 0:0
06036 Dariusz Rączkowski Polska 11.11.1973 0 0 0:0
06038 Leszek Sotek Polska 03.06.1956 0 0 0:0
06037 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 0 0 0:0
06039 Dawid Szajna Polska 13.03.1989 0 0 0:0
06027 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 0 0 0:0
06034 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 0 0 0:0
06031 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 0 0 0:0
06040 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 0 0 0:0
06035 Marcin Ratajczyk Polska 07.12.1971 0 0 0:0
06033 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 0 0 0:0
06026 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 0 0 0:0
06028 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 0 0 0:0
06023 Emil Batorowicz Polska 16.08.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
003
4LMB 1
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
016
4LMB 3
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
029
4LMB 5
MKS POGOŃ III Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
042
4LMB 7
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 17:00
043
4LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
056
4LMB 10
SCKiS HALS V Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2015-03-08
g. 11:00
002
4LMB 12
KTS ENERGIA Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
004
4LMB 13
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły