Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 II Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek@ckmediator.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS Szydłowiec 16 30 129:58
2. KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 16 21 110:79
3. KTS ENERGIA Kozienice 16 20 112:84
4. MKS POGOŃ III Siedlce 16 18 104:89
5. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 15 102:104
6. GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 16 15 87:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 16 17 110:91
2. UKS RETURN II Piaseczno 16 16 93:93
3. IKRTS II Józefów 16 15 101:96
4. UKS 14 II Ursus 16 14 98:96
5. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 11 80:110
6. SCKiS HALS V Warszawa 16 0 17:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę KS ATS MALIN Warszawa karę dwóch ujemnych punktów. Kara ta nie jest uwzględniona w powyższej tabeli.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06931 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 34 7 102:21
06933 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 16 20 48:60
06940 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 13 14 39:42
06944 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 11 19 33:57
06941 Leszek Pęda Polska 20.04.1957 5 13 15:39
06943 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 3 5 9:15
06939 Rafał Niemiec Polska 03.01.1995 1 1 3:3
06937 Maciej Maciejewski Polska 19.11.1999 0 0 0:0
06934 Jakub Kordel Polska 30.11.1999 0 0 0:0
06935 Piotr Kutek Polska 09.06.1974 0 0 0:0
06938 Adam Molenda Polska 08.12.1970 0 0 0:0
06942 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 0 0 0:0
06932 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 0 0 0:0
06936 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 14:00
006
4LMB 1
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
008
4LMB 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS 14 II Ursus 8:5 Szczegóły
2014-10-12
g. 14:00
017
4LMB 3
UKS 14 II Ursus GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
021
4LMB 4
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-10-26
g. 14:00
028
4LMB 5
UKS 14 II Ursus KTS ENERGIA Kozienice 2:8 Szczegóły
2014-11-07
g. 16:00
034
4LMB 6
SCKiS HALS V Warszawa UKS 14 II Ursus 0:10 Szczegóły
2014-11-16
g. 14:00
039
4LMB 7
UKS 14 II Ursus STS Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
047
4LMB 8
IKRTS II Józefów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-12-07
g. 14:00
050
4LMB 9
UKS 14 II Ursus TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 7:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
060
4LMB 10
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 14:00
061
4LMB 11
UKS 14 II Ursus UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2015-02-22
g. 13:00
016
4LMB 12
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-03-15
g. 14:00
019
4LMB 13
UKS 14 II Ursus GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:6 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
022
4LMB 14
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2015-04-12
g. 14:00
025
4LMB 15
UKS 14 II Ursus IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 17:00
028
4LMB 16
UKS RETURN II Piaseczno UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły