Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
664 125 808
E-mail:
slawomirmikolajewicz@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Promyka 24/26, 05-800 Pruszków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sławomir Mikołajewicz
664 125 808
slawomirmikolajewicz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IKS KUŹNIA Stare Babice 10 16 75:42
2. TĘCZA II Budki Piaseckie 10 15 67:51
3. UKS RETURN III Piaseczno 10 14 77:37
4. ŁKTS PROFILTER Łochów 10 14 72:45
5. SRS III Łomna 11 14 76:54
6. UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 11 13 70:59
7. GUKS ORZEŁ Siedlin 10 10 53:54
8. KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 10 10 54:65
9. KS SPÓJNIA III Warszawa 10 8 59:58
10. SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 10 5 46:75
11. UKS Sanniki 10 3 32:81
12. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 10 0 24:84

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07530 Sławomir Mikołajewicz Polska 1987 8 12 24:36
07528 Damian Kwapisz Polska 1985 8 12 24:36
07673 Patryk Bożek Polska 1999 6 0 18:0
07526 Krzysztof Kubkowski Polska 1976 5 11 15:33
07514 Wojciech Boksa Polska 1987 4 7 12:21
07516 Dariusz Budzich Polska 1977 3 0 9:0
07533 Michał Odolczyk Polska 1989 2 1 6:3
07515 Marcin Borucki Polska 1980 2 10 6:30
07538 Aleksandrs Volkovs Polska 1971 1 9 3:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
001
4LMA 1
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
012
4LMA 2
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
014
4LMA 3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 4:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
023
4LMA 4
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 15:00
027
4LMA 5
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 8:5 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
034
4LMA 6
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
4LMA 7
GUKS ORZEŁ Siedlin SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 8:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
4LMA 8
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków ŁKTS PROFILTER Łochów 6:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 16:00
053
4LMA 9
UKS RETURN III Piaseczno SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 7:7 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
056
4LMA 10
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków IKS KUŹNIA Stare Babice 1:9 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
066
4LMA 11
KS SPÓJNIA III Warszawa SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków -:- Szczegóły