Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
693 836 894
E-mail:
radoslawjastrzebowski@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Promyka 24/26, 05-800 Pruszków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jastrzębowski
693 836 894
radoslawjastrzebowski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MATEUS Ząbki 10 20 86:24
2. KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 10 17 80:30
3. KU AZS SGH Warszawa 10 12 73:51
4. TG SOKÓŁ Brwinów 10 12 61:59
5. IKRTS II Józefów 11 12 69:69
6. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 11 65:64
7. ULKS II Kazanów 10 9 50:73
8. MKS POGOŃ Siedlce 10 8 61:57
9. KTS III Kozienice 10 8 54:66
10. KU AZS PW Warszawa 10 8 49:63
11. UKS RETURN II Piaseczno 10 5 45:74
12. SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 10 0 22:85

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07523 Radosław Jastrzębowski Polska 1982 7 11 21:33
07537 Artur Styczyński Polska 1969 4 17 12:51
07531 Robert Niewiadomski Polska 1959 4 15 12:45
10723 Roman Maćkiewicz Polska 1965 1 11 3:33
07521 Maciej Jarocki Polska 1992 1 16 3:48
07525 Marek Kozłowski Polska 1988 0 0 0:0
07527 Marek Kucharski Polska 1979 0 0 0:0
07529 Mateusz Leźnicki Polska 1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-11-20
g. 11:00
001
4LMB 1
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
012
4LMB 2
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
014
4LMB 3
KU AZS PW Warszawa SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
023
4LMB 4
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
027
4LMB 5
MATEUS Ząbki SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
034
4LMB 6
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków TG SOKÓŁ Brwinów 3:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
4LMB 7
MKS POGOŃ Siedlce SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
4LMB 8
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków IKRTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2023-01-08
g. 16:00
053
4LMB 9
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
056
4LMB 10
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2023-02-01
g. 18:30
066
4LMB 11
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków -:- Szczegóły