Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UATS BATIMEX III Pruszków
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 024 812
E-mail:
stmaciej@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Promyka 24/26, 05-800 Pruszków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Maciej Stachowiak
501 024 812
stmaciej@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS III Nowy Dwór Mazowiecki 10 18 83:30
2. KTS PIRANIA Radzymin 10 17 79:38
3. TS Ciechanów 10 16 75:43
4. MKS Pułtusk 10 16 77:45
5. KS SPÓJNIA IV Warszawa 11 13 78:57
6. ULKS TENIS Węgrów 10 11 64:48
7. KS SPARTA Nasielsk 10 10 63:52
8. ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 10 8 53:65
9. UATS BATIMEX III Pruszków 11 6 40:72
10. KS SOKÓŁ Serock 10 5 48:69
11. LKS RYŚ II Laski 10 2 21:79
12. MUKS START Nadarzyn 10 0 9:92

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07522 Paweł Jasik Polska 1982 11 9 32:27
07520 Bartosz Górski Polska 1988 6 12 18:33
07535 Maciej Stachowiak Polska 1976 6 14 18:40
07539 Paweł Ziółkowski Polska 1993 5 13 14:35
07512 Oleksandr Hribov Ukraina 1997 4 3 12:9
07519 Paweł Gąska Polska 1968 2 5 6:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
006
5LMB 1
TS Ciechanów UATS BATIMEX III Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
007
5LMB 2
KS SOKÓŁ Serock UATS BATIMEX III Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
5LMB 3
UATS BATIMEX III Pruszków MKS Pułtusk 1:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
020
5LMB 4
MUKS START Nadarzyn UATS BATIMEX III Pruszków 1:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
029
5LMB 5
UATS BATIMEX III Pruszków KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
033
5LMB 6
LKS RYŚ II Laski UATS BATIMEX III Pruszków 1:9 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
5LMB 7
UATS BATIMEX III Pruszków ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
046
5LMB 8
ULKS TENIS Węgrów UATS BATIMEX III Pruszków 8:2 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
051
5LMB 9
UATS BATIMEX III Pruszków KTS PIRANIA Radzymin 1:9 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
059
5LMB 10
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki UATS BATIMEX III Pruszków 9:1 Szczegóły
2023-01-29
g. 11:00
062
5LMB 11
UATS BATIMEX III Pruszków KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły