Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UATS BATIMEX IV Pruszków
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 696 701
E-mail:
jnowacki@batimex.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Promyka 24/26, 05-800 Pruszków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jacek Nowacki
602 696 701
jnowacki@batimex.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 11 22 101:13
2. LKS RYŚ I Laski 11 18 85:43
3. KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10 18 74:44
4. PUMA Puszcza Mariańska 10 12 65:51
5. UATS BATIMEX IV Pruszków 10 12 63:53
6. AKADEMIA Warszawa 10 8 54:65
7. KTS PIRANIA II Radzymin 10 7 50:69
8. KS 13 Grodzisk Mazowiecki 10 7 50:72
9. UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 10 6 52:70
10. UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 10 6 48:69
11. MAXI PLAST Ząbki 10 5 35:80
12. KTS Rembertów 10 1 33:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07532 Jacek Nowacki Polska 1971 18 6 54:18
07536 Krzysztof Stępień Polska 1970 9 4 27:12
07517 Wojciech Chrabąszcz Polska 1973 8 12 24:36
07524 Piotr Knapczyński Polska 1967 7 11 21:32
07518 Wojciech Figurski Polska 1981 4 8 12:24
07513 Marek Biernat Polska 1959 3 4 9:12
07533 Michał Odolczyk Polska 1989 0 0 0:0
07516 Dariusz Budzich Polska 1977 0 0 0:0
07542 Oliwier Odolczyk Polska 2011 0 0 0:0
07534 Luc Pham Quang Polska 1972 0 0 0:0
07543 Aleks Pham Quang Polska 2012 0 0 0:0
07541 Jan Nowacki Polska 2012 0 0 0:0
07540 Krystian Arendarski Polska 2008 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
006
1
AKADEMIA Warszawa UATS BATIMEX IV Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
007
2
KTS Rembertów UATS BATIMEX IV Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
3
UATS BATIMEX IV Pruszków UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-10-30
g. 15:00
020
4
KS 13 Grodzisk Mazowiecki UATS BATIMEX IV Pruszków 4:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
029
5
UATS BATIMEX IV Pruszków UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
033
6
LKS RYŚ I Laski UATS BATIMEX IV Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
7
UATS BATIMEX IV Pruszków ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
046
8
PUMA Puszcza Mariańska UATS BATIMEX IV Pruszków 5:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
051
9
UATS BATIMEX IV Pruszków KTS PIRANIA II Radzymin 9:1 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
059
10
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki UATS BATIMEX IV Pruszków 8:6 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
062
11
UATS BATIMEX IV Pruszków MAXI PLAST Ząbki -:- Szczegóły