Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA III Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wojdecki
603 220 142
wojdecki@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04781 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 18 9 54:27
00764 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 15 0 45:0
04797 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 14 12 42:36
04784 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 9 9 27:27
04783 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 6 21 18:63
04796 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 5 13 15:39
04782 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 4 13 12:39
00763 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 1 0 3:0
04776 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 1 5 3:15
04774 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 1 5 3:15
04778 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0
04777 Paweł Koniczuk Polska 15.04.1997 0 0 0:0
04775 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
04779 Tadeusz Kudryk Polska 21.11.1991 0 0 0:0
04780 Daniel Sierota Polska 14.10.1997 0 0 0:0
00765 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 0 0 0:0
00766 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
00767 Tomasz Dubniak Polska 12.02.1993 0 0 0:0
04795 Kacper Modelewski Polska 11.04.1999 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
005
3LM 1
ULKS I Kazanów KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
011
3LM 2
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2015-11-11
g. 16:00
017
3LM 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
023
3LM 4
UKS LUPUS I Kabaty KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
028
3LM 5
KS SPÓJNIA III Warszawa GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
033
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-12-09
g. 19:00
038
3LM 7
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
043
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
051
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
058
3LM 10
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
064
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS I Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-02-21
g. 17:00
010
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00
014
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 8:3 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
018
3LM 14
MKS POGOŃ II Siedlce KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-04-10
g. 16:00
022
3LM 15
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
023
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:6 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
028
3LM 17
UKS I Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
032
3LM 18
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS I Kazanów 2:8 Szczegóły