Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich,
96-515 Szymanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jurzyk
604 554 325
radekjurzyk@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05975 Piotr Sękala Polska 20.12.1988 19 13 57:39
06502 Damian Świerczek Polska 21.09.1989 18 11 54:33
06501 Damian Selerski Polska 12.08.1994 17 10 51:30
05972 Mateusz Selerski Polska 09.09.1996 16 15 48:45
05974 Adam Władysiuk Polska 14.04.1995 5 9 15:27
05976 Michał Odolczyk Polska 24.05.1989 0 0 0:0
05988 Jakub Kaźmierski Polska 13.04.2000 0 0 0:0
05973 Radosław Jurzyk Polska 19.08.1966 0 0 0:0
05971 Adrian Nowak Polska 19.11.1994 0 0 0:0
05970 Michał Nowak Polska 05.09.1996 0 0 0:0
05978 Błażej Skrzypkowski Polska 18.07.2001 0 0 0:0
05980 Aleksandra Paruszewska Polska 22.02.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-15
g. 18:00
006
3LM 1
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
011
3LM 2
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
016
3LM 3
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie GLKS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2015-11-08
g. 14:00
021
3LM 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
026
3LM 5
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-11-22
g. 17:00
031
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
040
3LM 7
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2015-12-13
g. 16:00
047
3LM 8
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
053
3LM 9
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie UKS I Sanniki 8:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
060
3LM 10
ULKS I Kazanów ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2016-01-23
g. 12:00
066
3LM 11
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
002
3LM 12
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
004
3LM 13
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 3:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
006
3LM 14
GLKS Nadarzyn ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły