Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS I Kabaty
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zalewski
600 466 106
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07854 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 23 23 69:69
07856 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 21 23 63:69
07855 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 13 21 39:63
07861 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 8 23 24:69
07853 Artur Zieliński Polska 06.09.1966 3 9 9:27
07857 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 1 2 3:6
07876 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
07874 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
07875 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 3 0:9
07872 Filip Skarzyński Polska 11.09.2000 0 0 0:0
07873 Michał Błaszczyk Polska 18.08.2000 0 0 0:0
07877 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
07862 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
07858 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 0 3 0:9
07867 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 0 0:0
07863 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
07860 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
07859 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
07865 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 2 0:6
07866 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07869 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
07868 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
07870 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
001
3LM 1
UKS LUPUS I Kabaty MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 4:8 Szczegóły
2015-10-22
g. 18:30
012
3LM 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 8:4 Szczegóły
2015-11-11
g. 12:00
018
3LM 3
MKS POGOŃ II Siedlce UKS LUPUS I Kabaty 5:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
023
3LM 4
UKS LUPUS I Kabaty KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-15
g. 16:00
030
3LM 5
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS LUPUS I Kabaty 9:1 Szczegóły
2015-11-22
g. 16:00
034
3LM 6
UKS LUPUS I Kabaty GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
042
3LM 7
UKS I Sanniki UKS LUPUS I Kabaty 8:5 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
045
3LM 8
UKS LUPUS I Kabaty GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 5:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
054
3LM 9
ULKS I Kazanów UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
056
3LM 10
UKS LUPUS I Kabaty SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-23
g. 12:00
066
3LM 11
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-02-25
g. 19:30
009
3LM 12
UKS LUPUS I Kabaty ULKS I Kazanów 2:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00
014
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 8:3 Szczegóły
2016-04-17
g. 15:00
015
3LM 14
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
020
3LM 15
UKS LUPUS I Kabaty UKS I Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
026
3LM 16
UKS LUPUS I Kabaty MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2016-05-22
g. 16:00
030
3LM 17
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 6:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
033
3LM 18
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS LUPUS I Kabaty 6:8 Szczegóły