Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
rwereszczaka@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich
ul. Nowowiejskiego 4, Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak
604 934 525
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08190 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 39 8 117:24
08196 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 27 13 81:39
08197 Piotr Lichocki Polska 18.10.1993 18 26 54:78
08199 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 16 22 48:66
08186 Michał Czubakowski Polska 24.05.2004 0 0 0:0
08203 Mikołaj Skotak Polska 10.08.2004 0 0 0:0
08204 Wiktor Smolicki Polska 31.07.2005 0 0 0:0
08188 Bartosz Gocławski Polska 06.12.2002 0 0 0:0
08191 Jakub Kosieliński Polska 02.05.2003 0 0 0:0
08201 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 0 13 0:39
08198 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 0 0 0:0
08189 Kajetan Kachniewski Polska 23.05.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
001
3LM 1
UKS LUPUS I Kabaty MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 4:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
007
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock MKS POGOŃ II Siedlce 6:8 Szczegóły
2015-11-07
g. 18:00
013
3LM 3
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 12:00
019
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock UKS I Sanniki 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
025
3LM 5
ULKS I Kazanów MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 6:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 17:00
031
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2015-12-07
g. 18:30
037
3LM 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 4:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
043
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
050
3LM 9
GLKS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 9:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
055
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:2 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00
061
3LM 11
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 5:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
007
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
011
3LM 13
MKS POGOŃ II Siedlce MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 5:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 15:00
015
3LM 14
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
019
3LM 15
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
023
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:6 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
027
3LM 17
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock ULKS I Kazanów 8:2 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
031
3LM 18
UKS I Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:5 Szczegóły