Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ II Siedlce
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala OSiR
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski
508 595 957
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00910 Hubert Byszewski Polska 07.07.1991 35 0 105:0
00911 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 13 30 39:90
08277 Konrad Gałecki Polska 26.11.1988 6 23 18:69
00912 Paweł Skolimowski Polska 19.07.1994 6 10 18:30
08294 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 3 22 9:66
00914 Maciej Paczóski Polska 23.09.1998 2 0 6:0
00915 Sebastian Kałabun Polska 21.11.1998 1 2 3:6
08285 Łukasz Skonecki Polska 12.03.1993 1 13 3:39
08287 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 0 0 0:0
08280 Beata Kogut Polska 13.04.1997 0 0 0:0
00913 Mikolai Misak Białoruś 06.08.1983 0 0 0:0
08276 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 0 0 0:0
08275 Bartłomiej Boreta Polska 15.06.1992 0 0 0:0
08282 Wiktor Leszczyński Polska 29.01.2001 0 0 0:0
08281 Jakub Kurowski Polska 04.12.2002 0 0 0:0
08290 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
002
3LM 1
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
007
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock MKS POGOŃ II Siedlce 6:8 Szczegóły
2015-11-11
g. 12:00
018
3LM 3
MKS POGOŃ II Siedlce UKS LUPUS I Kabaty 5:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
024
3LM 4
MKS POGOŃ II Siedlce MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
029
3LM 5
UKS I Sanniki MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2015-11-21
g. 11:00
035
3LM 6
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS I Kazanów 2:8 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
040
3LM 7
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2016-01-08
g. 18:30
046
3LM 8
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
051
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
057
3LM 10
MKS POGOŃ II Siedlce GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
062
3LM 11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
008
3LM 12
MKS POGOŃ II Siedlce UKS I Sanniki 3:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
011
3LM 13
MKS POGOŃ II Siedlce MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 5:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
018
3LM 14
MKS POGOŃ II Siedlce KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-04-10
g. 17:00
021
3LM 15
ULKS I Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
026
3LM 16
UKS LUPUS I Kabaty MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2016-05-15
g. 13:00
029
3LM 17
MKS POGOŃ II Siedlce GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 16:00
034
3LM 18
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 1:9 Szczegóły