Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół, ul. Jana Pawła II 12,
Siedlin koło Płońska
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kostrzewa
501 695 994
ramon1971@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02448 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 28 23 84:69
02446 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 20 16 60:48
02447 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 12 27 36:81
02449 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 10 22 30:66
02445 Artur Kujawa Polska 06.01.1967 8 18 24:54
02450 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 1 6 3:18
02452 Dariusz Kostrzewa Polska 17.06.1971 0 0 0:0
02451 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
003
3LM 1
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 9:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
009
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS I Sanniki 4:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:00
015
3LM 3
ULKS I Kazanów GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 14:00
021
3LM 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2015-11-19
g. 18:30
027
3LM 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:5 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
033
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
039
3LM 7
GLKS Nadarzyn GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
045
3LM 8
UKS LUPUS I Kabaty GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 5:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 16:00
049
3LM 9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
055
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
062
3LM 11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 17:00
010
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2016-03-20
g. 13:00
013
3LM 13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS I Kazanów 8:6 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
016
3LM 14
UKS I Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
019
3LM 15
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 16:00
025
3LM 16
SKS 40 II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-05-15
g. 13:00
029
3LM 17
MKS POGOŃ II Siedlce GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
033
3LM 18
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS LUPUS I Kabaty 6:8 Szczegóły