Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS I Sanniki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
spsanniki@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa
ul. Warszawska 183, 09-540 Sanniki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Podsiadły
664 198 998
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02117 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 32 8 96:24
02104 Paweł Piątkowski Polska 19.10.1976 30 13 90:39
02103 Amadeusz Domański Polska 04.09.1994 21 12 63:36
02116 Karolina Komosińska Polska 26.06.1995 7 14 21:42
02107 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 5 23 15:69
02111 Damian Wiankowski Polska 02.04.1994 0 2 0:6
02118 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 0 0 0:0
02113 Damian Winnicki Polska 19.01.1993 0 0 0:0
02108 Krystian Białecki Polska 04.08.1998 0 2 0:6
02105 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 0 2 0:6
02106 Mateusz Porębski Polska 04.05.1993 0 0 0:0
02102 Dawid Białecki Polska 14.01.1991 0 0 0:0
02109 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 0 0 0:0
02114 Jakub Domański Polska 13.02.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-11-29
g. 16:00
004
3LM 1
UKS I Sanniki GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
009
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS I Sanniki 4:8 Szczegóły
2015-11-11
g. 11:00
014
3LM 3
UKS I Sanniki SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 12:00
019
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock UKS I Sanniki 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
029
3LM 5
UKS I Sanniki MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
036
3LM 6
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS I Sanniki 9:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
042
3LM 7
UKS I Sanniki UKS LUPUS I Kabaty 8:5 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
048
3LM 8
UKS I Sanniki ULKS I Kazanów 8:4 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
053
3LM 9
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie UKS I Sanniki 8:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
059
3LM 10
UKS I Sanniki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
064
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS I Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
008
3LM 12
MKS POGOŃ II Siedlce UKS I Sanniki 3:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00
012
3LM 13
SKS 40 II Warszawa UKS I Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
016
3LM 14
UKS I Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
020
3LM 15
UKS LUPUS I Kabaty UKS I Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
024
3LM 16
ULKS I Kazanów UKS I Sanniki 10:0 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
028
3LM 17
UKS I Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
031
3LM 18
UKS I Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:5 Szczegóły