Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 115
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Kamiński
516 020 944
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08085 Artur Domaradzki Polska 03.06.1974 27 12 81:36
08121 Wojciech Zawadzki Polska 03.11.1967 10 23 30:69
08105 Dariusz Miazga Polska 22.07.1964 6 20 18:60
08110 Marek Skorupka Polska 06.05.1964 6 25 18:75
08091 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 2 11 6:33
08088 Jacek Frątczak Polska 24.05.1970 0 5 0:15
08090 Mariusz Gutowski Polska 24.06.1967 0 0 0:0
08083 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 0 0 0:0
08123 Wiktor Ziemiański Polska 01.11.1997 0 0 0:0
08109 Paweł Rudnicki Polska 25.05.2000 0 0 0:0
08080 Jarosław Adamkiewicz Polska 26.12.1964 0 0 0:0
08114 Andrzej Szeliński Polska 27.11.1961 0 1 0:3
08095 Mirosław Kamiński Polska 16.04.1948 0 0 0:0
08084 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 0 0 0:0
08093 Piotr Jaworski Polska 27.09.1999 0 0 0:0
08108 Piotr Rudnicki Polska 07.01.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
001
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
012
4LMB 2
STS I Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 10:00
018
4LMB 3
UKS 14 OXYGEN II Ursus SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-04
g. 18:00
023
4LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
030
4LMB 5
TOPSPIN GOSIR Konstancin SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
034
4LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 1:9 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
042
4LMB 7
LUKS I Kowala SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 11:00
045
4LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
054
4LMB 9
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-01-20
g. 17:00
056
4LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
066
4LMB 11
STS II Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00
017
4LMB 12
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
019
4LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 OXYGEN II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
024
4LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
026
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
030
4LMB 16
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły