Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 OXYGEN II Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek@ckmediator.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07837 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 29 6 87:18
07838 Wojciech Żmijewski Polska 04.10.1994 22 15 66:45
07834 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 10 18 30:54
07832 Marcin Ostrowski Polska 17.03.1971 10 17 30:51
07836 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 8 10 24:30
07833 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 1 20 3:60
07835 Leszek Pęda Polska 20.04.1957 0 0 0:0
07827 Jacek Kisiel Polska 11.10.1966 0 0 0:0
07826 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 0 0 0:0
07828 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 0 0 0:0
07829 Adam Molenda Polska 08.12.1970 0 0 0:0
07830 Rafał Niemiec Polska 03.01.1995 0 0 0:0
07831 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 10:00
002
4LMB 1
UKS 14 OXYGEN II Ursus ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
007
4LMB 2
UKS RETURN II Piaseczno UKS 14 OXYGEN II Ursus 4:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 10:00
018
4LMB 3
UKS 14 OXYGEN II Ursus SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 10:00
024
4LMB 4
UKS 14 OXYGEN II Ursus TOPSPIN GOSIR Konstancin 4:8 Szczegóły
2015-11-17
g. 17:00
029
4LMB 5
LUKS I Kowala UKS 14 OXYGEN II Ursus 7:7 Szczegóły
2015-11-22
g. 10:00
035
4LMB 6
UKS 14 OXYGEN II Ursus KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
040
4LMB 7
STS II Szydłowiec UKS 14 OXYGEN II Ursus 1:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 10:00
046
4LMB 8
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS I Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
051
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 10:00
057
4LMB 10
UKS 14 OXYGEN II Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 8:5 Szczegóły
2016-01-24
g. 10:00
062
4LMB 11
IKRTS II Józefów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
016
4LMB 12
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
019
4LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 OXYGEN II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
022
4LMB 14
UKS 14 OXYGEN II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
025
4LMB 15
UKS 14 OXYGEN II Ursus UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
028
4LMB 16
UKS 14 OXYGEN II Ursus LUKS I Kowala 5:8 Szczegóły