Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ISKRA Kotuń
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 2, 08-130 Kotuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Remigiusz Rybak
602 310 587
remas0@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06170 Leszek Gil Polska 03.06.1971 29 11 87:33
06168 Remigiusz Rybak Polska 22.02.1974 16 25 48:75
06171 Przemysław Serowiec Polska 17.07.1984 16 22 48:66
06169 Krzysztof Figat Polska 04.10.1968 14 27 42:81
06173 Łukasz Murawski Polska 11.07.1988 0 3 0:9
06172 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 10:00
002
4LMB 1
UKS 14 OXYGEN II Ursus ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
008
4LMB 2
ISKRA Kotuń TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:5 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:30
014
4LMB 3
LUKS I Kowala ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
020
4LMB 4
ISKRA Kotuń KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
026
4LMB 5
STS II Szydłowiec ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
032
4LMB 6
ISKRA Kotuń STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
038
4LMB 7
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
044
4LMB 8
ISKRA Kotuń KTS ENERGIA I Kozienice 3:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
049
4LMB 9
IKRTS II Józefów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2016-01-20
g. 17:00
056
4LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
061
4LMB 11
ISKRA Kotuń UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
003
4LMB 12
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
005
4LMB 13
KTS ENERGIA I Kozienice ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
007
4LMB 14
STS I Szydłowiec ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-04-03
g. 14:00
011
4LMB 15
ISKRA Kotuń IKRTS II Józefów 8:5 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
014
4LMB 16
TOPSPIN GOSIR Konstancin ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły