Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS I Kowala
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
art.kom@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Publiczne Gimnazjum
Parznice 53, 26-624 Kowala
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Daniel Jasiński
602 773 245
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08302 Jan Molęda Polska 31.01.1959 42 1 126:3
08298 Wiesław Mróz Polska 10.02.1963 19 22 57:66
08300 Mariusz Ablewski Polska 08.11.1988 14 24 42:72
08301 Paweł Ratyński Polska 17.07.1970 9 25 27:75
08297 Mirosław Pachniewski Polska 02.01.1970 1 2 3:6
08295 Daniel Jasiński Polska 07.03.1978 0 5 0:15
08296 Norbert Jasiński Polska 21.01.1984 0 0 0:0
08299 Paweł Michalczewski Polska 03.04.1973 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
004
4LMB 1
LUKS I Kowala KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-10-23
g. 16:30
009
4LMB 2
IKRTS II Józefów LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:30
014
4LMB 3
LUKS I Kowala ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 17:00
019
4LMB 4
UKS RETURN II Piaseczno LUKS I Kowala 8:6 Szczegóły
2015-11-17
g. 17:00
029
4LMB 5
LUKS I Kowala UKS 14 OXYGEN II Ursus 7:7 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
036
4LMB 6
TOPSPIN GOSIR Konstancin LUKS I Kowala 8:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
042
4LMB 7
LUKS I Kowala SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
048
4LMB 8
LUKS I Kowala KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
053
4LMB 9
STS II Szydłowiec LUKS I Kowala 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
059
4LMB 10
LUKS I Kowala STS I Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
064
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów LUKS I Kowala 8:4 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00
017
4LMB 12
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2016-03-20
g. 12:00
020
4LMB 13
LUKS I Kowala TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
023
4LMB 14
LUKS I Kowala UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
027
4LMB 15
LUKS I Kowala STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
028
4LMB 16
UKS 14 OXYGEN II Ursus LUKS I Kowala 5:8 Szczegóły