Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Waryńskiego 12A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07474 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 34 7 102:21
07476 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 27 15 81:45
07473 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 26 10 78:30
07472 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 10 16 30:48
07475 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 2 8 6:24
07477 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
005
4LMB 1
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
010
4LMB 2
KTS ENERGIA I Kozienice KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
015
4LMB 3
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
020
4LMB 4
ISKRA Kotuń KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
025
4LMB 5
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 10:00
035
4LMB 6
UKS 14 OXYGEN II Ursus KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
041
4LMB 7
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:3 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
048
4LMB 8
LUKS I Kowala KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
054
4LMB 9
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
060
4LMB 10
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS II Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
065
4LMB 11
STS I Szydłowiec KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
003
4LMB 12
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
006
4LMB 13
TOPSPIN GOSIR Konstancin KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
008
4LMB 14
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 8:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
010
4LMB 15
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS I Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
015
4LMB 16
IKRTS II Józefów KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 0:10 Szczegóły