Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ II Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 2
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Firkowski
507 107 949
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07800 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 26 12 78:36
07795 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 24 13 72:39
07791 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 21 17 63:51
07793 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 11 19 33:57
07801 Tomasz Walkiewicz Polska 20.08.1989 0 8 0:24
07798 Dawid Szajna Polska 13.03.1989 0 3 0:9
07790 Zbigniew Firkowski Polska 08.05.1963 0 2 0:6
07802 Maciej Lewandowski Polska 17.01.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
005
4LMB 1
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
011
4LMB 2
TG SOKÓŁ II Brwinów STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
017
4LMB 3
STS I Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-11-04
g. 18:00
023
4LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
028
4LMB 5
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
033
4LMB 6
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
038
4LMB 7
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 17:00
043
4LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
051
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
058
4LMB 10
TOPSPIN GOSIR Konstancin TG SOKÓŁ II Brwinów 8:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
064
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów LUKS I Kowala 8:4 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
018
4LMB 12
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN II Piaseczno 8:5 Szczegóły
2016-03-20
g. 12:00
020
4LMB 13
LUKS I Kowala TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
022
4LMB 14
UKS 14 OXYGEN II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
026
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-05-22
g. 14:00
029
4LMB 16
STS II Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły