Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS II Szydłowiec
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół
ul. Wschodnia 57, 26-500 Szydłowiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zdziech
608 498 515
zdziech.marek@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03350 Cezary Krupa Polska 14.08.1992 20 15 60:45
07777 Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 14 26 42:78
07781 Kamil Świercz Polska 21.12.1997 12 25 36:75
07782 Roman Świercz Polska 01.01.1960 2 33 6:99
07783 Mateusz Zawistowski Polska 05.11.1998 0 5 0:15
07786 Arkadiusz Radek Polska 18.05.1994 0 0 0:0
07778 Paweł Chojnacki Polska 20.04.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 17:00
006
4LMB 1
STS II Szydłowiec STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
011
4LMB 2
TG SOKÓŁ II Brwinów STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
016
4LMB 3
STS II Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
021
4LMB 4
IKRTS II Józefów STS II Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
026
4LMB 5
STS II Szydłowiec ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2015-12-12
g. 17:00
031
4LMB 6
UKS RETURN II Piaseczno STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
040
4LMB 7
STS II Szydłowiec UKS 14 OXYGEN II Ursus 1:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
047
4LMB 8
TOPSPIN GOSIR Konstancin STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
053
4LMB 9
STS II Szydłowiec LUKS I Kowala 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
060
4LMB 10
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS II Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
066
4LMB 11
STS II Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
016
4LMB 12
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00
021
4LMB 13
STS II Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
024
4LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
027
4LMB 15
LUKS I Kowala STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-22
g. 14:00
029
4LMB 16
STS II Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły