Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS I Szydłowiec
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół
ul. Wschodnia 57, 26-500 Szydłowiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zdziech
608 498 515
zdziech.marek@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07786 Arkadiusz Radek Polska 18.05.1994 33 7 99:21
07785 Rafał Uciński Polska 13.07.1975 33 5 99:15
07780 Grzegorz Majewski Polska 18.08.1964 20 14 60:42
07787 Marek Pyzik Polska 06.11.1958 10 22 30:66
07784 Marek Zdziech Polska 16.06.1962 2 3 6:9
07779 Dawid Kraska Polska 05.11.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 17:00
006
4LMB 1
STS II Szydłowiec STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
012
4LMB 2
STS I Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
017
4LMB 3
STS I Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
022
4LMB 4
KTS ENERGIA I Kozienice STS I Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
027
4LMB 5
STS I Szydłowiec IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
032
4LMB 6
ISKRA Kotuń STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
037
4LMB 7
STS I Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-12-20
g. 10:00
046
4LMB 8
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS I Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
052
4LMB 9
STS I Szydłowiec TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
059
4LMB 10
LUKS I Kowala STS I Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
065
4LMB 11
STS I Szydłowiec KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
001
4LMB 12
TOPSPIN GOSIR Konstancin STS I Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
004
4LMB 13
IKRTS II Józefów STS I Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
007
4LMB 14
STS I Szydłowiec ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
010
4LMB 15
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS I Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
013
4LMB 16
STS I Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły