Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MORLINY III Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
krzeszaa@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Widowiskowo Sportowa OCSiR
ul. Kościuszki 22A, Ostróda
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Sposób
506 125 986
sposi1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 14 26 119:21
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 88:52
3. SKS 40 I Warszawa 14 20 84:56
4. GKTS Wiązowna 14 16 86:54

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLEXER Elbląg 18 25 108:72
2. IKRTS I Józefów 18 19 89:91
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 19 95:85
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 16 84:96
5. MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 18 14 74:106
6. MORLINY III Ostróda 18 14 82:98
7. UKS RETURN I Piaseczno 18 5 50:130
8. UKS 14 OXYGEN I Ursus 18 2 41:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00352 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 16 14 48:42
00787 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 16 16 33:37
00351 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 15 15 45:45
04833 Krystian Kawiak Polska 27.11.1999 8 18 16:36
00350 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 7 3 18:8
00788 Jędrzej Żebrowski Polska 22.03.2000 5 9 10:18
04831 Bartosz Kraszyński Polska 12.10.1998 0 2 0:4
04832 Paweł Michalak Polska 08.02.2000 0 0 0:0
00789 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
2LM 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LM 2
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG:
2015-12-05
g. 16:00
W: pozytywna
015
2LM 3
MORLINY III Ostróda IKRTS I Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
2LM 4
UKS VICTORIA REPRO Płock MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
025
2LM 5
MORLINY III Ostróda UKS RETURN I Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG:
2015-11-22
g. 13:00
W: pozytywna
035
2LM 6
UKS 14 OXYGEN I Ursus MORLINY III Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
041
2LM 7
MORLINY III Ostróda MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG:
2015-12-19
g. 14:00
W: pozytywna
048
2LM 8
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
054
2LM 9
MORLINY III Ostróda MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
2LM 10
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2016-01-24
g. 16:00
W: pozytywna
065
2LM 11
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LM 12
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-04-24
g. 17:00
W: pozytywna
018
2LM 14
UKS RETURN I Piaseczno MORLINY III Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
022
2LM 15
MORLINY III Ostróda UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
SG:
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
023
2LM 16
MLEXER Elbląg MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
SG:
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
2LM 17
IKRTS I Józefów MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
032
2LM 18
MORLINY III Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: