Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
cezary.walichnowski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 14 26 119:21
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 88:52
3. SKS 40 I Warszawa 14 20 84:56
4. GKTS Wiązowna 14 16 86:54

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLEXER Elbląg 18 25 108:72
2. IKRTS I Józefów 18 19 89:91
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 19 95:85
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 16 84:96
5. MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 18 14 74:106
6. MORLINY III Ostróda 18 14 82:98
7. UKS RETURN I Piaseczno 18 5 50:130
8. UKS 14 OXYGEN I Ursus 18 2 41:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00765 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 17 16 37:35
00768 Tomasz Strygun Polska 12.08.1997 14 12 32:34
00763 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 14 0 28:0
00762 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 12 6 36:18
00767 Tomasz Dubniak Polska 12.02.1993 11 21 33:63
04797 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 5 1 10:2
04779 Tadeusz Kudryk Polska 21.11.1991 3 8 6:16
00764 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 2 0 4:0
04795 Kacper Modelewski Polska 11.04.1999 0 0 0:0
04776 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 0 0:0
00766 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
04775 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
00761 Jan Olek Polska 02.11.1992 0 0 0:0
04782 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
2LM 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
017
2LM 3
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2015-11-14
g. 11:00
W: pozytywna
023
2LM 4
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2015-11-21
g. 19:00
W: pozytywna
033
2LM 6
IKRTS I Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
043
2LM 8
UKS RETURN I Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS 14 OXYGEN I Ursus 10:0 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-01-23
g. 15:00
W: pozytywna
058
2LM 10
MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2015-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
064
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
009
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG:
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-04-10
g. 19:00
W: pozytywna
015
2LM 14
KS SPÓJNIA II Warszawa MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa IKRTS I Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2016-05-22
g. 13:00
W: pozytywna
030
2LM 17
UKS 14 OXYGEN I Ursus KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-05-25
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LM 18
KS SPÓJNIA II Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński