Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 I Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 68
ul. Hoża 11/15, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Barnaś
601 245 835
barney24@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 14 26 119:21
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 88:52
3. SKS 40 I Warszawa 14 20 84:56
4. GKTS Wiązowna 14 16 86:54

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLEXER Elbląg 18 25 108:72
2. IKRTS I Józefów 18 19 89:91
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 19 95:85
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 16 84:96
5. MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 18 14 74:106
6. MORLINY III Ostróda 18 14 82:98
7. UKS RETURN I Piaseczno 18 5 50:130
8. UKS 14 OXYGEN I Ursus 18 2 41:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08238 Andrzej Sas Polska 12.02.1989 21 7 63:21
08241 Grzegorz Sitarek Polska 23.06.1995 16 10 32:20
08236 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 15 13 45:39
08237 Krzysztof Borkowicz Polska 04.11.1992 14 12 28:24
08247 Sylwia Składanek Polska 09.11.1992 0 0 0:0
08239 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
08249 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
08246 Adrianna Szulc Polska 25.07.1990 0 0 0:0
08248 Ewelina Tkaczyk Polska 04.10.1991 0 0 0:0
08243 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 0 0 0:0
08242 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 2 0:4
08244 Michał Tokarski Polska 08.02.1990 0 0 0:0
08245 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 0 2 0:4
08240 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
006
2LM 1
SKS 40 I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2015-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
016
2LM 3
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
021
2LM 4
IKRTS I Józefów SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
026
2LM 5
SKS 40 I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
031
2LM 6
UKS RETURN I Piaseczno SKS 40 I Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
040
2LM 7
SKS 40 I Warszawa UKS 14 OXYGEN I Ursus 9:1 Szczegóły
SG: Adam Dorsz
2015-12-12
g. 15:00
W: pozytywna
047
2LM 8
MLEXER Elbląg SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2016-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
053
2LM 9
SKS 40 I Warszawa GKTS Wiązowna 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
2LM 10
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2016-01-24
g. 16:00
W: pozytywna
066
2LM 11
SKS 40 I Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2016-03-12
g. 17:00
W: pozytywna
002
2LM 12
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa SKS 40 I Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-03-20
g. 11:00
W: pozytywna
004
2LM 13
UKS VICTORIA REPRO Płock SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-04-03
g. 17:00
W: pozytywna
006
2LM 14
GKTS Wiązowna SKS 40 I Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz