Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MORLINY III Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 22A, 14-100 Ostróda
(Hala Widowiskowo Sportowa OCSiR)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Szymon Babalski
606 141 072
sbabalski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00336 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 14 12 35:33
00335 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 11 23 33:69
00687 Mateusz Lipiński Polska 01.11.1999 10 18 24:46
00689 Jędrzej Żebrowski Polska 22.03.2000 9 17 18:35
03526 Grzegorz Gumiński Polska 07.07.1964 4 4 8:8
00686 Krystian Kawiak Polska 27.11.1999 4 6 8:16
00691 Bartosz Kraszyński Polska 12.10.1998 1 3 2:6
00690 Paweł Michalak Polska 08.02.2000 0 0 0:0
00334 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 0 0 0:0
00864 Wojciech Chrząszcz Polska 24.03.2000 0 0 0:0
06341 Rui Jie Mi Chiny 17.10.2002 0 0 0:0
03531 Zenon Kastrau Polska 28.07.1959 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
2LM 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG:
2016-10-29
g. 11:00
011
2LM 2
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY III Ostróda 0:10 Szczegóły
SG:
2016-10-22
g. 16:00
016
2LM 3
MORLINY III Ostróda GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG:
2016-11-06
g. 11:00
W: negatywna
021
2LM 4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-11-13
g. 11:00
026
2LM 5
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 0:10 Szczegóły
SG:
2016-11-27
g. 11:00
031
2LM 6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2016-12-11
g. 11:00
040
2LM 7
MORLINY III Ostróda SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2017-01-08
g. 11:00
047
2LM 8
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin MORLINY III Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2016-11-05
g. 16:00
053
2LM 9
MORLINY III Ostróda IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG:
2016-12-14
g. 17:00
060
2LM 10
EKS MLEXER Elbląg MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG:
2017-02-05
g. 11:00
066
2LM 11
MORLINY III Ostróda GLKS I Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 17:00
005
2LM 12
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2017-03-12
g. 11:00
011
2LM 13
GLKS I Nadarzyn MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2017-03-26
g. 11:00
015
2LM 14
MORLINY III Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2017-04-20
g. 18:30
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2017-04-23
g. 11:00
025
2LM 16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG:
2017-04-23
g. 17:00
030
2LM 17
MORLINY III Ostróda UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG:
2017-05-06
g. 11:00
033
2LM 18
IKRTS Józefów MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty