Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 288 917
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa (KS Spójnia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Jarosławski
600 288 917
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07017 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 20 8 60:24
07015 Kamil Kleczkowski Polska 06.06.1994 18 11 39:24
07014 Tomasz Strygun Polska 12.08.1997 16 10 34:22
07013 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 12 19 36:56
00834 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 8 8 16:17
07016 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 5 1 10:2
07018 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 0 0 0:0
07020 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 0 0 0:0
00833 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 0 0 0:0
07043 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 0 0 0:0
07032 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
2LM 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG:
2016-10-21
g. 18:00
012
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-10-23
g. 11:00
017
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-11-06
g. 11:00
022
2LM 4
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-11-13
g. 11:00
027
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-11-27
g. 11:00
032
2LM 6
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-11
g. 11:00
037
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-12-18
g. 16:00
046
2LM 8
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2017-01-15
g. 11:00
052
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-01-20
g. 18:00
059
2LM 10
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-10-16
g. 17:00
065
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2017-02-26
g. 11:00
004
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 13:00
W: negatywna
012
2LM 13
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2017-03-25
g. 10:00
016
2LM 14
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2017-04-20
g. 18:30
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2017-04-28
g. 18:00
024
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2017-05-03
g. 11:00
028
2LM 17
GLKS I Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-05-12
g. 19:00
031
2LM 18
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor