Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
89 767 23 77
E-mail:
gimnazjum2.lw@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński (Miejska Hala Sportowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602 247 724
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06391 Piotr Ferenc Polska 22.01.1996 9 25 27:75
06390 Jacek Świtalski Polska 06.05.1997 9 23 19:55
06392 Nikita Timofeev Rosja 28.07.2001 8 24 22:70
06393 Szymon Woźniak Polska 12.05.2003 5 29 10:58
06394 Artur Gromek Polska 23.11.2007 2 10 4:20
00353 Karolina Lalak Polska 08.06.1998 0 0 0:0
06396 Igor Kowalski Polska 18.07.2002 0 0 0:0
06397 Ada Górska Polska 16.03.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 14:00
001
2LM 1
GLKS I Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-12-10
g. 11:00
007
2LM 2
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2016-10-23
g. 11:00
013
2LM 3
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2016-11-06
g. 11:00
019
2LM 4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2016-11-13
g. 11:00
025
2LM 5
EKS MLEXER Elbląg LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2016-11-27
g. 11:00
031
2LM 6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2016-12-11
g. 11:00
037
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-12-18
g. 11:00
043
2LM 8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2016-12-11
g. 15:00
050
2LM 9
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-01-22
g. 11:00
055
2LM 10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
SG:
2017-02-05
g. 11:00
061
2LM 11
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2017-02-26
g. 11:00
004
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 11:00
009
2LM 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:7 Szczegóły
SG:
2017-03-26
g. 11:00
017
2LM 14
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GLKS I Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG:
2017-04-09
g. 11:00
021
2LM 15
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG:
2017-04-23
g. 11:00
025
2LM 16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG:
2017-05-03
g. 11:00
029
2LM 17
IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2017-05-14
g. 11:00
034
2LM 18
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: