Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS VICTORIA REPRO Płock
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 035 541
E-mail:
izabelarozner@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac Dąbrowskiego 2A, 06-402 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Rozner
600 035 541
izabelarozner@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06420 Michał Krzyżanowski Polska 03.10.1986 27 1 59:3
06425 Marcin Woskowicz Polska 25.04.1994 22 6 66:18
06424 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 19 7 38:14
06419 Mikołaj Kamiński Polska 09.01.1995 16 11 45:31
06422 Jan Rozner Polska 20.09.1950 0 2 0:4
06421 Marcin Rozner Polska 16.02.1995 0 0 0:0
06418 Sebastian Jonczak Polska 14.09.2000 0 0 0:0
06423 Przemysław Siemieniako Polska 21.08.2000 0 1 0:2
06417 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-22
g. 16:00
002
2LM 1
SKS 40 Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-10-16
g. 11:00
008
2LM 2
UKS VICTORIA REPRO Płock MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-10-23
g. 11:00
014
2LM 3
IKRTS Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock 1:9 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2016-11-06
g. 11:00
020
2LM 4
UKS VICTORIA REPRO Płock EKS MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2016-11-13
g. 11:00
026
2LM 5
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 0:10 Szczegóły
SG:
2016-11-27
g. 11:00
032
2LM 6
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-11
g. 11:00
038
2LM 7
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
SG:
2016-12-18
g. 11:00
044
2LM 8
UKS VICTORIA REPRO Płock GKTS Wiązowna 9:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-01-15
g. 11:00
049
2LM 9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2017-01-22
g. 11:00
056
2LM 10
GLKS I Nadarzyn UKS VICTORIA REPRO Płock 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-02-05
g. 11:00
061
2LM 11
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2017-02-26
g. 11:00
001
2LM 12
UKS VICTORIA REPRO Płock BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2017-03-12
g. 11:00
008
2LM 13
EKS MLEXER Elbląg UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
SG:
2017-03-26
g. 11:00
013
2LM 14
UKS VICTORIA REPRO Płock SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner