Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 011 999
E-mail:
marekkudelski@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlana 2, 05-300 Mińsk Mazowiecki (Miejskie Gimnazjum nr 2)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kudelski
600 011 999
marekkudelski@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06161 Maciej Chojnicki Polska 06.07.1988 22 2 51:5
06162 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 19 5 57:15
06164 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 18 4 48:12
06160 Marek Kudelski Polska 08.10.1980 7 11 14:22
06163 Damian Wróbel Polska 12.04.1988 1 7 2:14
06165 Mirosław Bembnowicz Polska 21.06.1969 0 0 0:0
06166 Mirosław Krusiewicz Polska 04.12.1960 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
2LM 1
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-10-16
g. 11:00
009
2LM 2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki IKRTS Józefów 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-11-12
g. 16:00
W: negatywna
015
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG:
2016-11-06
g. 11:00
W: negatywna
021
2LM 4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-11-13
g. 11:00
027
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-12-10
g. 13:00
033
2LM 6
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-12-11
g. 11:00
039
2LM 7
GKTS Wiązowna BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-12-18
g. 11:00
045
2LM 8
GLKS I Nadarzyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-01-15
g. 11:00
049
2LM 9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2017-01-22
g. 11:00
055
2LM 10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
SG:
2017-02-05
g. 11:00
062
2LM 11
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-02-26
g. 11:00
001
2LM 12
UKS VICTORIA REPRO Płock BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2017-03-05
g. 17:00
007
2LM 13
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2017-03-26
g. 11:00
014
2LM 14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki EKS MLEXER Elbląg 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska