Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GLKS I Nadarzyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 100 820
E-mail:
nadarzyn-pingpong.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, Nadarzyn (Hala Sportowa GOS)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08119 Piotr Napiórkowski Polska 05.12.1972 25 5 70:14
08113 Patryk Bożek Polska 08.06.1999 16 20 32:44
08125 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 14 22 42:66
08129 Dominik Borowski Polska 26.03.1998 6 5 15:14
08124 Tomasz Okuniewicz Polska 07.12.1958 1 1 2:2
08121 Filip Kostecki Polska 08.04.2004 0 2 0:4
08122 Adam Kostecki Polska 03.01.2006 0 0 0:0
08115 Maksymilian Nawarski Polska 01.06.2004 0 0 0:0
08114 Tomasz Trzaskowski Polska 24.08.2004 0 0 0:0
08120 Piotr Mucha Polska 08.07.2000 0 2 0:4
08117 Piotr Witkowski Polska 30.01.1966 0 0 0:0
08116 Adrian Szeliga Polska 14.03.1998 0 25 0:51

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 14:00
001
2LM 1
GLKS I Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-10-21
g. 18:00
012
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-10-23
g. 16:00
018
2LM 3
SKS 40 Warszawa GLKS I Nadarzyn 10:0 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-11-06
g. 11:00
023
2LM 4
GLKS I Nadarzyn UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-11-13
g. 11:00
030
2LM 5
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GLKS I Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2016-11-25
g. 19:00
034
2LM 6
GLKS I Nadarzyn GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2016-12-11
g. 11:00
042
2LM 7
IKRTS Józefów GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-12-18
g. 11:00
045
2LM 8
GLKS I Nadarzyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-01-15
g. 11:00
054
2LM 9
EKS MLEXER Elbląg GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG:
2017-01-22
g. 11:00
056
2LM 10
GLKS I Nadarzyn UKS VICTORIA REPRO Płock 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-02-05
g. 11:00
066
2LM 11
MORLINY III Ostróda GLKS I Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG:
2017-03-04
g. 15:00
006
2LM 12
GLKS I Nadarzyn IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-03-12
g. 11:00
011
2LM 13
GLKS I Nadarzyn MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2017-03-26
g. 11:00
017
2LM 14
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GLKS I Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG:
2017-05-07
g. 17:00
022
2LM 15
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GLKS I Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG:
2017-04-22
g. 14:00
023
2LM 16
GLKS I Nadarzyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-05-03
g. 11:00
028
2LM 17
GLKS I Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-05-12
g. 18:00
032
2LM 18
GKTS Wiązowna GLKS I Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Marek Skorupka