Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 683 967
E-mail:
michal.ogrodniczak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żołnierska 1, 10-720 Olsztyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Ogrodniczak
512 683 967
michal.ogrodniczak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04131 Michał Ogrodniczak Polska 04.05.1990 12 20 24:40
00688 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 12 22 36:66
04132 Cezary Bossowski Polska 11.11.1995 9 24 21:61
04142 Wojciech Dobrzyński Polska 03.04.1992 3 5 6:10
04133 Piotr Mazurkiewicz Polska 04.09.1988 1 25 2:68
04138 Kacper Lewandowski Polska 29.11.1994 0 0 0:0
04140 Zuzanna Chrulska Polska 13.02.1996 0 2 0:4
04139 Błażej Ryba Polska 24.07.1996 0 0 0:0
04141 Mateusz Waszczuk Polska 07.08.1991 0 0 0:0
04137 Mateusz Pankowski Polska 13.07.1994 0 0 0:0
04135 Wojciech Ratyński Polska 15.06.1986 0 0 0:0
04134 Adam Stankiewicz Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
04136 Kamil Jurkiewicz Polska 28.07.1995 0 1 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
2LM 1
EKS MLEXER Elbląg UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG:
2016-10-29
g. 11:00
011
2LM 2
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY III Ostróda 0:10 Szczegóły
SG:
2016-10-23
g. 11:00
017
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-11-06
g. 11:00
023
2LM 4
GLKS I Nadarzyn UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-11-06
g. 17:00
028
2LM 5
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2016-12-10
g. 13:00
033
2LM 6
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-12-11
g. 11:00
038
2LM 7
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
SG:
2016-12-18
g. 11:00
043
2LM 8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2017-01-15
g. 11:00
051
2LM 9
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2017-01-22
g. 12:00
058
2LM 10
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-02-05
g. 13:00
064
2LM 11
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKRTS Józefów 2:8 Szczegóły
SG:
2017-03-11
g. 19:00
003
2LM 12
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 13:00
W: negatywna
012
2LM 13
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2017-03-26
g. 11:00
018
2LM 14
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2017-05-07
g. 17:00
022
2LM 15
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GLKS I Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG:
2017-03-25
g. 13:00
026
2LM 16
IKRTS Józefów UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-04-23
g. 17:00
030
2LM 17
MORLINY III Ostróda UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG:
2017-05-14
g. 11:00
034
2LM 18
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: