Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SGH Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 173 776
E-mail:
sawek7@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wiśniowa 41, Warszawa (Szkoła Główna Handlowa budynek W)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Sawecki
604 173 776
sawek7@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06353 Łukasz Tkaczyk Polska 10.09.1985 31 10 93:30
06344 Grzegorz Buze Polska 18.07.1976 24 12 72:36
06347 Michał Kowalczuk Polska 25.03.1988 16 8 48:24
06351 Maciej Pietrzykowski Polska 19.07.1983 15 10 45:30
06349 Kamil Kurak Polska 28.02.1980 9 7 27:21
06355 Michał Sitarski Polska 20.04.1996 2 4 6:12
06352 Michał Sawecki Polska 23.04.1978 1 1 3:3
06354 Łukasz Piotrowski Polska 22.08.1987 1 6 3:18
06356 Jędrzej Małolepszy Polska 05.11.1993 0 0 0:0
06350 Radosław Oleksiuk Polska 07.01.1980 0 0 0:0
06345 Tomas Charukevic Polska 05.11.1991 0 0 0:0
06346 Jacek Kalita Polska 27.07.1982 0 0 0:0
06348 Robert Krusiński Polska 15.07.1991 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
4LMA 1
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KU AZS SGH Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
4LMA 2
KU AZS SGH Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
4LMA 3
KU AZS SGH Warszawa UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4LMA 4
KS SOKÓŁ I Serock KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
4LMA 5
KU AZS SGH Warszawa TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 15:00
032
4LMA 6
KS Wąsewo KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
037
4LMA 7
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
4LMA 8
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
052
4LMA 9
KU AZS SGH Warszawa ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
4LMA 11
KU AZS SGH Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
4LMA 13
KU AZS SGH Warszawa KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
4LMA 14
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 09:30
019
4LMA 15
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
027
4LMA 16
UKS II Sanniki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły