Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ I Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
(Zespół Szkół nr 2)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07623 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 24 11 72:33
07614 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 24 16 72:48
07616 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 21 13 63:39
07626 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 14 18 42:54
07628 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 13 3 39:9
07612 Sławomir Woźniak Polska 29.03.1960 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
002
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
4LMA 2
UKS ALFA Gostynin TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4LMA 4
TG SOKÓŁ I Brwinów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
4LMA 5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
4LMA 6
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
040
4LMA 7
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
4LMA 8
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
4LMA 9
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ I Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
4LMA 10
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ I Serock 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
062
4LMA 11
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
001
4LMA 12
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
4LMA 13
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin TG SOKÓŁ I Brwinów 4:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 09:30
019
4LMA 15
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
025
4LMA 16
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły