Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA Gostynin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
505 495 164
E-mail:
Ruteks@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 23, 09-500 Gostynin (Szkoła Podstawowa Nr 3)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Arkadiusz Rutowski
505 495 164
Ruteks@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05988 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 29 4 85:12
05991 Szymon Marciniak Polska 22.05.2001 26 9 77:27
06007 Tomasz Kowalczyk Polska 29.03.1991 21 7 62:21
05996 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 18 15 54:45
05993 Jędrzej Gawin Polska 29.04.2000 1 4 3:12
06006 Lidia Durmaj Polska 19.05.1996 1 3 3:9
06001 Jakub Figiel Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
06003 Bartosz Brzozowski Polska 06.05.2003 0 0 0:0
06000 Michał Reńda Polska 03.03.2004 0 0 0:0
06002 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 0 0 0:0
05995 Radosław Nowicki Polska 10.10.2002 0 2 0:6
05989 Janusz Gorczyca Polska 05.11.1963 0 0 0:0
05990 Hubert Falkowski Polska 29.06.1992 0 0 0:0
05992 Kacper Farys Polska 06.11.2003 0 1 0:3
05994 Jacek Obszyński Polska 11.07.2002 0 0 0:0
05997 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
4LMA 1
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
4LMA 2
UKS ALFA Gostynin TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
4LMA 3
ŻBIK Nasielsk UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4LMA 4
UKS ALFA Gostynin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2016-12-16
g. 18:00
031
4LMA 6
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
037
4LMA 7
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2016-12-20
g. 19:00
043
4LMA 8
UKS ALFA Gostynin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
050
4LMA 9
KS SOKÓŁ I Serock UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
4LMA 10
UKS ALFA Gostynin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
4LMA 11
KS Wąsewo UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-03-24
g. 18:00
002
4LMA 12
UKS II Sanniki UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
4LMA 14
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
4LMA 15
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
025
4LMA 16
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły