Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS ORZEŁ II Siedlin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 137 134
E-mail:
p.rutkowski13@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Siedlin 69, 09-100 Płońsk (Zespół Szkół ul. Jana Pawła II 12)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Rutkowski
728 137 134
p.rutkowski13@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08286 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 33 12 99:36
08303 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 19 11 57:33
08287 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 15 15 45:45
08292 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 13 18 39:54
08289 Patryk Sobierański Polska 14.11.1995 12 11 36:33
08298 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 0 0 0:0
08299 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 0 0 0:0
08302 Artur Kujawa Polska 06.01.1967 0 0 0:0
08304 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 0 0 0:0
08297 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 0 0 0:0
08301 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 0 0 0:0
08295 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
08290 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 2 0:6
08288 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
08291 Jakub Morawski Polska 03.10.2002 0 3 0:9
08293 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 9 0:27
08296 Bartosz Szatkowski Polska 29.05.2007 0 0 0:0
08294 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
08300 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
4LMA 1
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
4LMA 2
KU AZS SGH Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
4LMA 5
ŻBIK Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
034
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ I Serock 4:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
4LMA 7
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
054
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 12:00
056
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
4LMA 11
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
4LMA 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin ŻBIK Nasielsk 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
4LMA 14
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
022
4LMA 15
KS SOKÓŁ I Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-05-13
g. 11:00
030
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły