Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS II Sanniki
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
024 277 60 18
E-mail:
spsanniki@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Warszawska 183, 09-540 Sanniki (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jakub Domański
503 043 752
spsanniki@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03591 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 20 14 60:42
03597 Karolina Komosińska Polska 26.06.1995 19 7 57:21
03590 Mateusz Porębski Polska 04.05.1993 13 16 39:48
03595 Jakub Domański Polska 13.02.1986 12 21 36:63
03600 Dariusz Jaros Polska 09.12.1975 1 3 3:9
03593 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 1 2 3:6
03601 Andrzej Pluta Polska 14.04.1966 0 0 0:0
03602 Andrzej Makowski Polska 23.10.1974 0 0 0:0
03603 Adrian Tomasik Polska 06.05.2000 0 0 0:0
05690 Radosław Borkowski Polska 12.11.1984 0 0 0:0
00298 Tomasz Kurtyka Polska 28.07.1995 0 0 0:0
03604 Piotr Maruszak Polska 26.06.1995 0 0 0:0
03599 Fabian Piątkowski Polska 24.07.2005 0 4 0:12
03596 Kamil Robak Polska 31.10.2005 0 0 0:0
03588 Paweł Piątkowski Polska 19.10.1976 0 0 0:0
03587 Amadeusz Domański Polska 04.09.1994 0 0 0:0
03589 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 0 0 0:0
03592 Krystian Białecki Polska 04.08.1998 0 0 0:0
03586 Dawid Białecki Polska 14.01.1991 0 8 0:24
03594 Hubert Bąbrych Polska 10.01.2001 0 2 0:6
03598 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
4LMA 2
UKS II Sanniki SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
4LMA 3
KU AZS SGH Warszawa UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
4LMA 5
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
4LMA 6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
038
4LMA 7
UKS II Sanniki KS Wąsewo 10:0 Szczegóły
2016-12-20
g. 19:00
043
4LMA 8
UKS ALFA Gostynin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
4LMA 9
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ I Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
058
4LMA 10
ŻBIK Nasielsk UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
4LMA 11
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2017-03-24
g. 18:00
002
4LMA 12
UKS II Sanniki UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
4LMA 13
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-03-25
g. 17:00
015
4LMA 14
KS Wąsewo UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
4LMA 15
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
027
4LMA 16
UKS II Sanniki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły