Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SOKÓŁ I Serock
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
22 782 73 50
E-mail:
kssokol@serock.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wolskiego 8, 05-140 Serock (Hala sportowa PZSP)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chodkowski
22 782 73 50
kssokol@serock.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Paweł Brylak Polska 31.01.1994 29 12 87:36
04449 Maciej Pieńkosz Polska 24.01.1991 13 16 39:48
04452 Jakub Majewski Polska 26.10.1995 11 17 33:51
04448 Arkadiusz Krawczyk Polska 06.03.1992 11 21 33:63
04451 Kamil Zalewski Polska 05.05.1999 8 13 24:39
Adam Kłosiński Polska 10.04.1996 1 1 3:3
Rafał Nowosielski Polska 12.08.1990 1 9 3:27
Renata Szulecka Polska 22.03.1977 0 0 0:0
04453 Aleksander Modzelewski Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
04450 Sławomir Nowosielski Polska 22.08.1992 0 0 0:0
Mateusz Popowski Polska 30.11.-0001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
004
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SOKÓŁ I Serock 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
4LMA 2
KS SOKÓŁ I Serock GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
4LMA 3
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS SOKÓŁ I Serock 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4LMA 4
KS SOKÓŁ I Serock KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
4LMA 5
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
034
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ I Serock 4:8 Szczegóły
2016-12-14
g. 18:00
039
4LMA 7
KS SOKÓŁ I Serock TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
4LMA 8
KS Wąsewo KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
050
4LMA 9
KS SOKÓŁ I Serock UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
4LMA 10
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ I Serock 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
4LMA 11
KS SOKÓŁ I Serock ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
004
4LMA 12
ŻBIK Nasielsk KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
4LMA 13
KS SOKÓŁ I Serock SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
4LMA 14
KS SOKÓŁ I Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
022
4LMA 15
KS SOKÓŁ I Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
4LMA 16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły