Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 466 106
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zoltana Balo 1, 02-793 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zalewski
600 466 106
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08081 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 19 8 57:24
08077 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 16 15 48:45
08079 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 13 14 39:42
08090 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 4 8 12:24
08089 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 4 12 12:36
08071 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 3 0 9:0
08076 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 3 0 9:0
08096 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 3 11 9:33
08084 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 2 2 6:6
08080 Michał Paczuła Polska 13.05.1988 1 9 3:27
08092 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
08091 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 0 0:0
08098 Juliusz Wagner Polska 12.03.2009 0 0 0:0
08093 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0
08097 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
08100 Piotr Zadykowicz Polska 12.08.2001 0 2 0:6
08095 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
08094 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 2 0:6
08099 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
08085 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
08075 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
08074 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
08073 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
08072 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 0 0 0:0
08078 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 0 0 0:0
08082 Maciej Muda Polska 29.05.1978 0 0 0:0
08087 Mateusz Stańczak Polska 14.11.1999 0 0 0:0
08086 Oskar Ciałowicz Polska 14.11.1984 0 0 0:0
08070 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 0 0 0:0
08083 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 0 0 0:0
08088 Marek Grabarski Polska 08.12.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-15
g. 11:00
002
4LMB 1
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
4LMB 2
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
4LMB 4
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
4LMB 5
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 14:00
032
4LMB 6
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 16:00
038
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
4LMB 8
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 10:00
049
4LMB 9
UKS 14 II Ursus UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
4LMB 10
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
4LMB 11
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
4LMB 12
STS Szydłowiec II UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
4LMB 13
ULKS Kazanów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
4LMB 14
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:00
022
4LMB 15
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
4LMB 16
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:2 Szczegóły