Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
516 020 944
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Króla Maciusia 5 Warszawa (Zespół Szkół nr 115)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kamiński
516 020 944
j.adamkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07648 Artur Domaradzki Polska 03.06.1974 24 16 72:48
07647 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 19 4 57:12
00880 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 14 7 42:21
07667 Wojciech Zawadzki Polska 03.11.1967 13 21 39:63
07663 Marek Skorupka Polska 06.05.1964 6 10 18:30
00879 Adam Szatecki Polska 01.07.1971 2 0 6:0
07650 Jacek Frątczak Polska 24.05.1970 1 11 3:33
07660 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 0 0 0:0
00881 Jarosław Adamkiewicz Polska 26.12.1964 0 6 0:18
07664 Andrzej Szeliński Polska 27.11.1961 0 0 0:0
07655 Mirosław Kamiński Polska 16.04.1948 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-12
g. 17:00
006
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 16:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
4LMB 3
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 10:00
021
4LMB 4
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
4LMB 5
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
4LMB 6
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
040
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
4LMB 8
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
4LMB 9
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
4LMB 10
STS Szydłowiec II SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
4LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
4LMB 12
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
4LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
4LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:00
022
4LMB 15
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
4LMB 16
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 2:8 Szczegóły