Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ II Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
(Zespół Szkół nr 2)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Walkiewicz
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07618 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 31 5 93:15
07613 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 24 6 72:18
07615 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 23 14 69:42
07621 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 17 9 51:27
07620 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 13 15 39:45

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-15
g. 11:00
002
4LMB 1
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
4LMB 3
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4LMB 4
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
4LMB 5
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
040
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
4LMB 8
TG SOKÓŁ II Brwinów ULKS Kazanów 10:0 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
051
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
4LMB 10
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN Piaseczno 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 10:00
062
4LMB 11
UKS 14 II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 13:00
001
4LMB 12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
4LMB 13
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 17:00
013
4LMB 14
UKS RETURN Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły