Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 II Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 218 121
E-mail:
irek@ckmediator.com.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa - Ursus
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek@ckmediator.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06109 Wojciech Żmijewski Polska 04.10.1994 27 11 81:33
06106 Marcin Ostrowski Polska 17.03.1971 22 15 66:45
06105 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 12 15 36:45
06104 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 7 28 21:84
06111 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 7 0 21:0
06107 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 6 8 18:24
06108 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 5 3 15:9
06112 Jacek Kisiel Polska 11.10.1966 0 0 0:0
06115 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 0 0 0:0
06113 Rafał Niemiec Polska 03.01.1995 0 0 0:0
06110 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 0 0 0:0
06114 Adam Molenda Polska 08.12.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS 14 II Ursus 1:9 Szczegóły
2016-10-16
g. 10:00
009
4LMB 2
UKS 14 II Ursus ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
4LMB 3
STS Szydłowiec II UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 10:00
021
4LMB 4
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
027
4LMB 5
ULKS Kazanów UKS 14 II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 10:00
033
4LMB 6
UKS 14 II Ursus SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 17:00
039
4LMB 7
UKS RETURN Piaseczno UKS 14 II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
4LMB 8
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS 14 II Ursus 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 10:00
049
4LMB 9
UKS 14 II Ursus UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
4LMB 10
MKS POGOŃ II Siedlce UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 10:00
062
4LMB 11
UKS 14 II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-03-02
g. 18:00
003
4LMB 12
UKS 14 II Ursus UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 10:00
009
4LMB 13
UKS 14 II Ursus TOPSPIN Konstancin Jeziorna 4:8 Szczegóły
2017-03-17
g. 19:00
014
4LMB 14
SKS 40 II Warszawa UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2017-05-03
g. 10:00
027
4LMB 16
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły