Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ISKRA Kotuń
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
© ISKRA Kotuń

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 310 587
E-mail:
remas0@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlecka, 08-130 Kotuń (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Remigiusz Rybak
602 310 587
remas0@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05789 Leszek Gil Polska 03.06.1971 22 17 66:51
05788 Krzysztof Figat Polska 04.10.1968 21 20 63:60
05790 Remigiusz Rybak Polska 22.02.1974 20 23 60:69
05792 Łukasz Skonecki Polska 12.03.1993 18 20 54:60
05791 Łukasz Murawski Polska 11.07.1988 3 2 9:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS 14 II Ursus 1:9 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
4LMB 2
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
4LMB 3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4LMB 4
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
4LMB 5
ISKRA Kotuń TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
4LMB 6
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
4LMB 7
STS Szydłowiec II ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
4LMB 8
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
052
4LMB 9
ULKS Kazanów ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 15:00
058
4LMB 10
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
4LMB 11
UKS RETURN Piaseczno ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
4LMB 12
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
011
4LMB 13
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
4LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
024
4LMB 15
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec II 9:1 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
4LMB 16
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:2 Szczegóły