Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS Szydłowiec II
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
608 498 515
E-mail:
zdziech.marek@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wschodnia 57, 26-500 Szydłowiec (Zespół Szkół)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zdziech
608 498 515
zdziech.marek@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08605 Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 24 17 72:51
08609 Marek Zdziech Polska 16.06.1962 18 20 54:60
08607 Kamil Świercz Polska 21.12.1997 8 32 24:96
08608 Roman Świercz Polska 01.01.1960 2 34 6:102
08614 Jakub Środa Polska 16.12.1999 0 0 0:0
08613 Maciej Stochmal Polska 01.08.1996 0 0 0:0
08611 Piotr Odelski Polska 29.07.1983 0 0 0:0
08606 Grzegorz Majewski Polska 18.08.1964 0 0 0:0
08612 Wiesław Mazurek Polska 20.02.1980 0 0 0:0
08610 Rafał Uciński Polska 13.07.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
4LMB 1
STS Szydłowiec II SKS 40 II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 17:00
010
4LMB 2
UKS RETURN Piaseczno STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
4LMB 3
STS Szydłowiec II UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
4LMB 4
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
4LMB 5
STS Szydłowiec II MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
4LMB 7
STS Szydłowiec II ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
4LMB 9
STS Szydłowiec II TOPSPIN Konstancin Jeziorna 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
4LMB 10
STS Szydłowiec II SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
4LMB 11
ULKS Kazanów STS Szydłowiec II 8:3 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
4LMB 12
STS Szydłowiec II UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
4LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
4LMB 14
STS Szydłowiec II ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
024
4LMB 15
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec II 9:1 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
4LMB 16
STS Szydłowiec II ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły