Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
513 256 097
E-mail:
adam@arinfor.waw.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Hoża 11/15, 00-528 Warszawa (Zespół Szkół Nr 68)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Marchewka
513 256 097
adam@arinfor.waw.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07222 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 32 7 96:21
07226 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 26 2 78:6
07221 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 11 0 33:0
07227 Ewelina Tkaczyk Polska 04.10.1991 9 8 27:24
07225 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 8 17 24:51
07219 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 6 9 18:27
07220 Michał Nowak Polska 05.09.1996 4 12 12:36
07224 Grzegorz Sitarek Polska 23.06.1995 3 0 9:0
07229 Marek Zakrzewski Polska 29.09.1953 0 0 0:0
07228 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 0 2 0:6
07217 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 0 0 0:0
07223 Andrzej Sas Polska 12.02.1989 0 0 0:0
07218 Krzysztof Borkowicz Polska 04.11.1992 0 0 0:0
07216 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
4LMB 1
STS Szydłowiec II SKS 40 II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 16:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-29
g. 14:00
017
4LMB 3
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4LMB 4
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
028
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 10:00
033
4LMB 6
UKS 14 II Ursus SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 16:00
038
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
043
4LMB 8
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
051
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 15:00
058
4LMB 10
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 16:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-03-19
g. 16:00
002
4LMB 12
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 17:00
008
4LMB 13
UKS RETURN Piaseczno SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-03-17
g. 19:00
014
4LMB 14
SKS 40 II Warszawa UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 16:00
021
4LMB 15
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 9:1 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły