Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ II Siedlce
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 595 957
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce (Hala OSiR)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski
508 595 957
sylwekdabrowski@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00770 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 22 10 66:30
00769 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 16 0 48:0
06756 Henryk Grzybowski Polska 02.08.1958 7 13 21:39
00771 Maciej Paczóski Polska 23.09.1998 5 3 15:9
06751 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 4 19 12:57
06757 Grzegorz Włodek Polska 29.08.1987 4 12 12:36
06754 Konrad Gałecki Polska 26.11.1988 4 2 12:6
08658 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 2 0 6:0
08656 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 2 0 6:0
08657 Przemysław Serowiec Polska 17.07.1984 0 0 0:0
08659 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 0 0 0:0
08660 Ewelina Janczak Polska 20.10.1987 0 0 0:0
06758 Paweł Wojciechowski Polska 07.05.1991 0 6 0:18
06749 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 0 2 0:6
06755 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 0 2 0:6
06746 Kamila Wiśniewska Polska 25.06.2001 0 0 0:0
06748 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 0 9 0:27
06750 Filip Rudnicki Polska 24.11.2005 0 8 0:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
4LMB 1
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
4LMB 3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4LMB 4
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
4LMB 5
STS Szydłowiec II MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
4LMB 6
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00
037
4LMB 7
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 3:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
043
4LMB 8
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
050
4LMB 9
UKS RETURN Piaseczno MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
4LMB 10
MKS POGOŃ II Siedlce UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
4LMB 11
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2017-03-19
g. 16:00
002
4LMB 12
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
4LMB 13
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
4LMB 14
MKS POGOŃ II Siedlce TOPSPIN Konstancin Jeziorna 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
4LMB 15
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 10:00
027
4LMB 16
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły