Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SOKÓŁ II Serock
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
22 782 73 50
E-mail:
kssokol@serock.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wolskiego 8, 05-140 Serock (Hala sportowa PZSP)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chodkowski
22 782 73 50
kssokol@serock.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adam Kłosiński Polska 10.04.1996 33 7 99:21
04450 Sławomir Nowosielski Polska 22.08.1992 23 12 69:36
04453 Aleksander Modzelewski Polska 30.11.-0001 8 28 24:84
04454 Seweryn Antosiewicz Polska 03.09.2001 8 24 24:72
07552 Dawid Staniszewski Polska 03.04.2005 0 1 0:3
04449 Maciej Pieńkosz Polska 24.01.1991 0 0 0:0
Mateusz Popowski Polska 30.11.-0001 0 4 0:12
04451 Kamil Zalewski Polska 05.05.1999 0 0 0:0
04452 Jakub Majewski Polska 26.10.1995 0 0 0:0
Renata Szulecka Polska 22.03.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
5LMA 1
KS SOKÓŁ II Serock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
5LMA 2
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
5LMA 3
KS SOKÓŁ II Serock ULKS VIS Wiskitki II 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
5LMA 4
UKS MOSiR BASKET Sochaczew KS SOKÓŁ II Serock 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
5LMA 6
UKS ALFA II Gostynin KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
039
5LMA 7
KS SOKÓŁ II Serock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
046
5LMA 8
GKS FALA Nowy Duninów KS SOKÓŁ II Serock 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
050
5LMA 9
KS SOKÓŁ II Serock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
5LMA 10
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
061
5LMA 11
KS SOKÓŁ II Serock UKS III Sanniki 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
072
5LMA 12
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SOKÓŁ II Serock 8:3 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
5LMA 14
UKS III Sanniki KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
5LMA 15
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SOKÓŁ II Serock 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
5LMA 16
KS SOKÓŁ II Serock MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:6 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
5LMA 17
KS SOKÓŁ II Serock UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
5LMA 18
KS SOKÓŁ II Serock UKS MOSiR BASKET Sochaczew 5:8 Szczegóły