Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
24 276 67 02
E-mail:
spjezewo@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Jeżewie, 09-226 Zawidz Kościelny
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Nadrowski
504 209 692
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01073 Krystian Igielski Polska 16.03.2002 25 16 72:47
01072 Daniel Cendrowski Polska 10.12.2002 25 17 73:51
01085 Filip Sadowski Polska 11.07.1994 18 16 53:47
01074 Adrian Tyburski Polska 27.03.2002 15 23 42:69
01080 Sylwia Rajkowska Polska 16.02.2006 0 0 0:0
01078 Magda Rajkowska Polska 13.03.2003 0 2 0:6
01083 Mateusz Olkowicz Polska 25.05.2007 0 0 0:0
01077 Klaudia Cecelska Polska 11.01.2002 0 0 0:0
01075 Julia Brodowska Polska 04.05.2002 0 3 0:9
01076 Katarzyna Spiek Polska 12.08.2002 0 0 0:0
01086 Bartosz Maćkiewicz Polska 21.04.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-12
g. 18:00
012
5LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
013
5LMA 3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2016-11-03
g. 18:00
023
5LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły
2016-11-10
g. 18:00
026
5LMA 5
UKS III Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
5LMA 6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
039
5LMA 7
KS SOKÓŁ II Serock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
045
5LMA 8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:6 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
5LMA 9
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
056
5LMA 10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS Wiskitki II 8:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
5LMA 11
UKS MOSiR BASKET Sochaczew SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
5LMA 13
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
5LMA 14
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
5LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
5LMA 16
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2017-04-07
g. 18:00
020
5LMA 17
ULKS VIS Wiskitki II SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
026
5LMA 18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły