Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 314 160
E-mail:
marcin.blachnik@hboffce.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 312 (Modlin Twierdza), 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Błachnik
728 314 160
marcin.blachnik@hboffice.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07860 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 34 0 102:0
07855 Marek Malita Polska 28.08.1988 33 1 99:3
07849 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 15 14 45:42
07858 Jarosław Wronka Polska 21.05.1985 14 9 42:27
07861 Damian Szymański Polska 31.07.1990 6 6 18:18
07852 Zdzisław Faber Polska 14.03.1975 1 1 3:3
07857 Tadeusz Wiśniewski Polska 27.10.1986 1 1 3:3
Filip Młynarski Polska 20.03.1978 0 0 0:0
07859 Mirosław Brzyski Polska 12.06.1962 0 0 0:0
07850 Bartosz Brzeziński Polska 31.07.1997 0 0 0:0
07856 Daniel Marszał Polska 05.05.1977 0 0 0:0
07853 Krzysztof Grela Polska 23.10.1964 0 0 0:0
07854 Tomasz Jandy Polska 24.06.1977 0 0 0:0
07851 Dariusz Brzeziński Polska 05.06.1967 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-16
g. 11:00
011
5LMA 2
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
013
5LMA 3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
5LMA 6
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
5LMA 7
UKS III Sanniki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
5LMA 8
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
050
5LMA 9
KS SOKÓŁ II Serock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
058
5LMA 10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 9:1 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
5LMA 11
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
069
5LMA 12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS Wiskitki II 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
5LMA 13
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
002
5LMA 14
ULKS VIS Wiskitki II UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
5LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
5LMA 16
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
5LMA 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
5LMA 18
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły